Za Zasługi dla Turystyki  Złota Honorowa Odznaka PTTK

progres

naszesudety

na szlaku
 
 


paluszek
S t a t y s t y k i

Wizyt - ogółem: 601775
dzisiaj: 6 ⁂  obecnie: 1

r.
 


Sky Walk

ODDZIAŁ WROCŁAWSKI PTTK ZAPRASZA NA WYCIECZKĘ

 

    PARKMINIATUR MINIEUROLAND W KŁODZKU – SKY WALK (ŚCIEŻKA W OBŁOKACH) DOLNI MORAVA

 

TERMIN: 09.09.2017r. (sobota)

 

ZBIÓRKA: 6:45 ul. Sokolnicza między dawnym Cuprum i prywatnym parkingiem

 

 

 

  • Minieuroland – park miniatur otwarty w lipcu 2015r. Na jego powierzchni o obszarze 20.000 m2 znajdują się miniatury budowli z Dolnego Śląska, Polski, Europy i Ameryki. Zobaczyć można tu m.in. Ratusz Wrocławski, Most Grunwaldzki, Twierdzę w Kłodzku, Zamek w Książu, Łuk Tryumfalny w Paryżu, Fontannę di Trevi w Rzymie, londyńskiego Big Bena, czy Statuę Wolności w Nowym Yorku.

      (15 zł/osoba)

 

  • Sky Walk – czyli Ścieżka w Obłokach. Nasi południowi sąsiedzi zbudowali obiekt będący ewenementem na skalę światową. Na wysokości 1116 m npm na stoku góry Slamnik zbudowali wyjątkową wieżę widokową. Liczy ona 55 m, a na szczyt można się dostać po drewnianej podłodze nawet z wózkami dziecięcymi. Dodatkowe atrakcje to tunele między piętrami, a także „gniazda” z sieci na wysuniętych tarasach. Z samego szczytu rozpościera się piękny widok na cały masyw Śnieżnika Kłodzkiego, Dolinę Moravy i Karkonosze. Odważni mogą zjechać z wieży 101-metrową zjeżdżalnią z okienkami. W pobliże wieży dostaniemy się wyciągiem z miejscowości Dolni Morava.

     (190 kc/osoba lub 290 kc/osoba z wjazdem wyciągiem)

 

KOSZT: 95,00 zł/os. ( w tym przejazd, ubezpieczenie, obsługa przewodnicka)

 

Zapisy Rynek/Ratusz 11/12 I p. tel.71 344 39 23 mail: bort@pttk.wroclaw.pl  

 

Wycieczkę prowadzi Piotr Pawlonka  przewodnik sudecki

 

 

Wycieczka ta jest wycieczką autokarową ale ze względu na charakter wejścia na  wieżę widokową i jej położenie prosimy włożyć wygodne buty chroniące kostkę, najlepiej górskie i nieprzemakalna kurtkę z kapturem.  


na szlaku
na szlaku