Za Zasługi dla Turystyki  Złota Honorowa Odznaka PTTK

progres

naszesudety

na szlaku
 
 


paluszek
S t a t y s t y k i

Wizyt - ogółem: 642385
dzisiaj: 381 ⁂  obecnie: 2

r.
 


Partnerzy

 

"Czerwony Kozioł"

 

Czerwony Kozioł banner

Czerwony Kozioł icon – ośrodek wypoczynkowy położony w Głuchołazach, na skraju Parku Krajobrazowego Gór Opawskich, w pobliżu granicy z Republiką Czeską. Dogodny punkt wypadowy dla amatorów wycieczek pieszych, rowerowych i autokarowych. Zimą możliwość korzystania z infrastruktury narciarskiej w Czechach. Atrakcyjna lokalizacja, duży, ogrodzony, bogato zazieleniony teren oraz posiadane zaplecze sprzyjają organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży oraz imprez integracyjnych.

Obiekt całoroczny oferujący 150 miejsc w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym (pokoje 2, 4 osobowe i typu studio 2+4).

Na terenie ośrodka znajduje się m.in. stołówka na 80 miejsc, sala główna z salą taneczną i bankietową, świetlica, boiska, teren rekreacyjny z miejscem na ognisko.

www.CzerwonyKozioł.pl

 

 

Stowarzyszenie Progres

progres

Celem Stowarzyszenia jest działalność promocyjna na rzecz Dolnego Śląska i Polski oraz działalność na rzecz rozwoju organizacji z terenu Dolnego Śląska i Polski.

www.POGRES.media.pl

 

 

Slovakia Travel

 

SlovakiaTravel banner

Portal Narodowy ruchu turystycznego na Słowacji. Tutaj znajdziesz informacje dotyczące ruchu turystycznego na Słowacji. Atrakcje kulturalne i atrakcje natury, UNESCO, łaźnie, aktywny wypoczynek, zakwaterowanie, mapy interaktywne, aktualne wydarzenia i imprezy, zdjęcia, usługi i mnóstwo dalszych pomocnych informacji.

www.Slovakia.Travel

  


na szlaku
na szlaku