Za Zasługi dla Turystyki  Złota Honorowa Odznaka PTTK

naszesudety

na szlaku
 
 


paluszek
S t a t y s t y k i

Wizyt - ogółem: 1223100
dzisiaj: 392 ⁂  obecnie: 2

r.
 


Nowa atrakcja Ząbkowic Śląskich

 

      Miasto Krzywej Wieży i Frankensteina zaprasza w dniu 2 kwietnia na otwarcie sezonu turystycznego. Niezapomniane emocje i rozrywka gwarantowane! Motywem głównym tegorocznej imprezy będzie odkrywanie tajemnic XVI-wiecznego ząbkowickiego zamku, a przede wszystkim - Komnaty Tajemnic – nowej atrakcji turystycznej miasta nawiązującej do wydarzenia historycznego - okresu wojny trzydziestoletniej i oblężenia zamku przez wojska cesarskie…

     „Komnata Tajemnic” to nowa atrakcja turystyczna i pierwszy w Ząbkowicach Śląskich pokój zagadek – popularny na świecie i wywodzący się z wirtualnych gier - escape room. Istotą atrakcji jest wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia poprzez rozwikłanie zagadek, odnalezienia ukrytych przedmiotów a w nich wskazówki do dalszego działania. Otwarcie sekretnych zamków i kłódek na pierwszy rzut oka - nie do otwarcia - pozwolą odnaleźć klucz i wydostać się z pokoju. Na ucieczkę pozostaje jedynie 60 minut. Logiczne myślenie i spostrzegawczość to cechy, które się przydadzą. Z cała pewnością escape room przyniesie sporo niezapomnianych wrażeń i zadowoli wszystkich miłośników przygód oraz łamigłówek.

     Uroczyste otwarcie Komnaty Tajemnic – Ząbkowickiego ESCAPE ROOM’U odbędzie się 2 kwietnia 2016 r. W tym dniu będzie można wejść do KOMNATY TAJEMNIC o następujących godzinach: 10:00, 11:30, 13:00, 14:30, 16:00.

     Od 3 kwietnia atrakcja będzie czynna codziennie, a wejścia będą możliwe o godz.: 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:00, 16:30 i 18:00. Wstęp: 10 zł za osobę. Wejście dla grup od 2 do 7 osób.
W związku z ograniczoną liczbą osób jaka może wejść jednorazowo do KOMNATY TAJEMNIC, należy wcześniej rezerwować godzin wejścia podczas dnia otwarcia oraz całego sezonu turystycznego.

Rezerwacja pod nr tel. 74 81 52 043 lub e-mail: escape.room@zabkowiceslaskie.pl

Źródło: http://zabkowiceslaskie.pl

Anna Zygma 


na szlaku
na szlaku